Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi Boston’da nefesleri kesti

Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi’nde yılın ikinci etabı Boston’da tamamlandı. Boston Modern Sanatlar Enstitüsü’nden gerçekleşen etkileyici atlayışlar izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi’nin 100. etabında Red Bull sporcuları etkinliğe damga vurdu.

Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi’nde yılın ikinci etabının, kadınlar kategorisi galibi son şampiyon Rhiannan Iffland oldu. Erkekler kategorisinde ise üç gün süren zorlu mücadelenin kazananı Red Bull sporcusu Aidan Heslop oldu. İngiliz sporcu, final turunda gerçekleştirdiği cüretkar dalışlarla ABD’li atlayışçı James Lichtenstein’ı geride bırakarak zirvenin sahibi oldu.

Red Bull Cliff Diving’in 7. Etabı 29 Eylül’de Antalya’da Gerçekleşecek

Her yıl izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatan Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi’nin her durağında 8 erkek, 8 kadın atlayışçı ve 4 erkek, 4 kadın joker atlayışçı olmak üzere toplam 24 sporcu kendi kategorilerinde en iyisi olmak için mücadele ediyor.

Antalya etabının 29 Eylül’de gerçekleşeceği, Dünya’nın en iyilerinin yarıştığı Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi’nin 3. etabı 30 Haziran’da İtalya Polignano A Mare’de gerçekleşecek. İlgiyle takip edilen turnava 3. etabın ardından, 20 Temmuz’da İrlanda, 10 Ağustos’ta Norveç ve 25 Ağustos’ta Kanada’da devam edecek. Etkinlik, 10 Kasım’da Avustralya’da final ile son bulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir